Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л.Кропивницького» оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

На виконання ст. 21 Закону України «Про культуру», відповідно до якої формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі та відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 р. за №1029/29159 комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім..М.Л.Кропивницького» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад художньо- артистичного персоналу:

  • помічник режисера – 1 од. шт.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією не менше 3 років, бакалавра – не менше 5 років..

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі.

  • заява про участь у конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
  • заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документу, що посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з комунальним закладом «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л.Кропивницького» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.
Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (відео, рецензії, відгуки, портфоліо тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Дата і місце проведення конкурсу. Конкурс відбудеться за адресою м.Кропивницький, вул.Дворцова, 4 на малій сцені театру 20 серпня 2021 року (два етапи в один день): 1 етап (розгляд документів) о 10.00год; 2 етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу у формі співбесіди) о 11.00 год.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 19 серпня 2021 року (включно) за адресою: 25006, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Дворцова, 4, каб.27 (2-й поверх, відділ кадрів). За довідками за тел.. 0522-24-14-22.

Витрати на проїзд та проживання за рахунок претендентів.