Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальний заклад культури Сумської обласної ради – Сумський обласний академічний театр для дітей та юнацтва оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Активне
  • Артист ІІ категорії з 14 тарифним розрядом;

Умови проведення конкурсу:

Загальні кваліфікаційні вимоги професійної компетентності:

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; історію театрального мистецтва; класичну і сучасну драматургію; теорію і практику майстерності актора; основи музичної грамоти і хореографії; закони сценічної мови і сценічного руху; методи тренажу і самостійної роботи над роллю; поточний репертуар свого театру; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Артист (театру драми, театру юного глядача)  ІІ категорії: освіта відповідного напряму підготовки без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги. Артист (театру драми, театру юного глядача) II категорії: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.

Завдання та обов’язки (коротко):

  • Артист ІІ категорії з 14 тарифним розрядом

Готує під керівництвом режисера і виконує у виставах театру доручені йому ролі як на стаціонарі, так і на гастролях і виїздах. Повинен володіти необхідними творчими здібностями та акторською майстерністю для створення сценічних образів. Зобов’язаний володіти елементами внутрішньої і зовнішньої акторської техніки та різноманітністю виразних засобів; з’являтись на репетиції творчо підготовленим, постійно вдосконалювати свою майстерність, самостійно займатися тренажем; зберігати і підтримувати зовнішню форму, що відповідає характеру виконуваних ролей; у разі виробничої потреби готує роль у порядку термінового вводу.

Інформація про строковість або безстроковість зарахування:

За контрактом на 1 рік.

Перелік документів необхідних для участі у конкурсі та строк їх подання, контактна інформація:

  • письмова заява;
  • паспорт громадянина України;
  • заповнений особовий листок з обліку кадрів (з фотокарткою);
  • копію трудової книжки (за наявності);
  • копію документу про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме, портфоліо (для артистів).

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Документи приймаються в паперовому вигляді до 14.03.2023 року за адресою: місто Суми, вулиця Покровська, 6.

Дата та місце проведення конкурсу:

15.03.2023 року о 10:00 год. за адресою:

 місто Суми, вулиця Покровська,6.

Примітка:

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрів (службовий вхід, 1 поверх, кабінет № 10).