Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальний заклад "Кіровоградський академічний обласний театр ляльок" оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Комунальний заклад “Кіровоградський академічний обласний театр ляльок” на виконання ст. 21 Закону України “Про культуру”, відповідно до якого формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі та відповідно до “Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури” проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 р. за №1029/29159 комунальний заклад “Кіровоградський академічний обласний театр ляльок” оголошує конкурс на заміщення посади (форма працевлаштування – контрактна):

  • керівник музичної частини (одна одиниця).

Кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією не менше 3 років.

Бажано: претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Адреса, за якою подаються документи: 25006, м. Кропивницький, вул. Преображенська, буд. 3, тел. для довідок: (0522) 24-28-92, факс (0522) 24-28-92, електронна адреса: [email protected]. Кінцевий строк прийняття документів: 07.07.2021 р.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:

  • заява про участь у конкурсі у довільній формі;
  • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • витяг з трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з КЗ “Кіровоградський академічний обласний театр ляльок” та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Конкурс відбудеться за адресою: м. Кропивницький, вул. Преображенська, буд. 3, 08 липня 2021 року (два етапи в один день): 1 етап (розгляд документів) о 10.00 год; 2 етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу) о 12.00 год. (початок реєстрації – об 9:30).

КЗ “Кіровоградський академічний обласний театр ляльок” переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.