Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІРОВОГРАДСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ М. Л. КРОПИВНИЦЬКОГО" ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

Комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л.Кропивницького» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

На виконання ст. 21 Закону України «Про культуру», відповідно до якої формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі та відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 р. за №1029/29159 комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім..М.Л.Кропивницького» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад художньо- артистичного персоналу:

Кваліфікаційні вимоги
1. Артист драми другої категорії – 9 од.шт.: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
2. Артист оркестру першої категорії ( бас-гітара) – 1 од. шт.: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста оркестру (театру) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.
3. Балетмейстер-постановник – 1 од. шт.: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста балету не менше 3 років.
4. Концертмейстер з класу вокал – 1 од. шт.: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією акомпаніатора, концертмейстера не менше 3 років.
5. Режисер – постановник – 1 од. шт.: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

1. Артист драми другої категорії – 9 од.шт.) встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.
2. Артист оркестру першої категорії (бас-гітара ): відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та музичної культури виконання; добрі навички читання оркестрових партій з листа. За цією категорією тарифікуються: третій та четвертий пульти перших скрипок та віолончелей; другі пульти других скрипок, альтів, контрабасів; другі голоси: флейта, гобой, кларнет, фагот, труба, тромбон; друга та четверта валторни, дрібні ударні інструменти, друга арфа, рояль.
Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі.
1.Заява про участь у конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку.
2. заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
3. копія документу, що посвідчує особу;
4. копія трудової книжки (за наявності);
5. копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
6. творче резюме

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з комунальним закладом «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім..М.Л.Кропивницького» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (відео, рецензії, відгуки, портфоліо тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Програма конкурсу для артистів драми :

Монолог, вірш, проза, вокал, пластика (можливий уривок з існуючої вистави з цими елементами).

Дата і місце проведення конкурсу: Конкурс відбудеться за адресою м.Кропивницький, вул.Дворцова, 4 на малій сцені театру 18 лютий 2020 року (два етапи в один день):
– 1 етап (розгляд документів) о 10.00год
– 2 етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу) о 11.00год.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 17 лютий 2020 року (включно) за адресою: 25006, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Дворцова, 4, каб.27 (2-й поверх, відділ кадрів). За довідками за тел.. 0522-24-14-22.

Витрати на проїзд та проживання за рахунок претендентів.