Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальний заклад театрально-концертний заклад культури «Київський академічний театр українського фольклору «БЕРЕГИНЯ»

Опубліковано:
Завершено

Комунальний заклад «Театрально-концертний заклад культури «Київський академічний театр українського фольклору «БЕРЕГИНЯ»
(Місце знаходження: м. Київ, вул. Івана Миколайчука, буд. 3-А) оголошує конкурс на заміщення наступних художньо – артистичних посад:

 • режисер-постановник: 1 шт. од. (чоловік/жінка) – неповна зайнятість;
 • артист-вокаліст I категорії: 1 шт. од. (чоловік, тенор) – повна зайнятість;
 • артист-вокаліст вищої категорії (чоловік/жінка) – повна зайнятість.

Форма роботи (працевлаштування) – контрактна.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів

• Режисер-постановник – освіта відповідного напряму підготовки без вимог до стажу роботи. Наявність стажу роботи за професією режисер-постановник (театру) вітається.

Професійні обов’язки: Здійснення випуск нових та поновлення раніше створених вистав (програм). Організація роботи артистів театру, планування репетиційного процесу. Формування складів постановочних груп і виконавців у доручених постановках. Контролювання дотримання творчої і трудової дисципліни підпорядкованим артистичним персоналом закладу. Виконання інших наказів та розпоряджень керівника театру.

Програма конкурсу. Форма проведення конкурсу – співбесіда.

• Артист-вокаліст вищої категорії – повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-вокаліста I категорії не менше 3-х років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: володіння виразними голосовими, музичними і сценічними здібностями, висока виконавча майстерність, яскрава творча індивідуальність, широке визнання глядачів, виконання провідних партій та ролей в репертуарі театру, участь у збірних концертних програмах, виставах у концертному виконанні, інших формах концертної діяльності.
Обов’язково освіта та досвід роботи у відповідній сфері музичного мистецтва (фольклористика, фольклорний спів, фольклорний ансамбль).

Професійні обов’язки: готування під керівництвом диригента вокальних партій (концертних програм) з метою їх виконання як під час стаціонарних вистав театру, так і під час гастрольних заходів. Прийняття участі у репетиціях, виставах, концертах театру. Виконання головних та другорядних ролей у виставах театру. Володіння необхідними творчими здібностями та акторської майстерністю для створення сценічних образів володіння елементами внутрішньої і зовнішньої акторської техніки.
Обов’язкова участь у виїзних та гастрольних заходах театру в Україні та в інших державах.

Програма конкурсу. Форма проведення – прослуховування:

 • сольний номер (з діючого репертуару театру або вільна програма);
 • ансамбль (дует, тріо тощо з діючого репертуару театру або вільна програма);
 • драматичний уривок (з діючого репертуару театру або вільна програма).

Додатково конкурсантами можуть бути виконані твори на народних музичних інструментах.

• Артист – вокаліст I категорії (чоловік, тенор) – повна вища або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією: для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста-вокаліста II категорії – не менше 2-х років, для бакалавра – не менше 3-х років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: добрі вокальні, музичні та сценічні здібності, висока виконавська майстерність, виконання перших та других партій та ролей в репертуарі театру, участь у збірних концертних програмах, інших формах концертної діяльності з виконанням окремих вокальних творів.
Вітається освіта у відповідній сфері музичного мистецтва (фольклористика, фольклорний спів, фольклорний ансамбль).

Професійні обов’язки: готування під керівництвом диригента вокальних партій (концертних програм) з метою їх виконання як під час стаціонарних вистав театру, так і під час гастрольних заходів. Прийняття участі у репетиціях, виставах, концертах театру. Виконання головних та другорядних ролей у виставах театру, володіння елементами внутрішньої і зовнішньої акторської техніки та різноманітністю виразних образів, професійна майстерність, яскраві музичні, хореографічні та сценічні здібності.
Обов’язкова участь у виїзних та гастрольних заходах театру в Україні та в інших державах.

Програма конкурсу. Форма проведення – прослуховування:

 • сольний номер (з діючого репертуару театру або вільна програма);
 • ансамбль (дует, тріо тощо з діючого репертуару театру або вільна програма);
 • драматичний уривок (з діючого репертуару театру або вільна програма).

Додатково конкурсантами можуть бути виконані твори на народних музичних інструментах.

Перелік документів, які повинні подати претенденти на участь у конкурсі:

 • – заява на участь у конкурсі;
 • – особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою 3х4см;
 • – копія документа, що посвідчує особу;
 • – копію трудової книжки (за наявності);
 • – копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • – творче резюме, портфоліо за наявності.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Документи від конкурсантів приймаються за адресою: м. Київ, вул. Івана Миколайчука, 3-А (відділ кадрів театру «БЕРЕГИНЯ), з 09 вересня 2020 року по 22 вересня 2020 року. Час прийому документів: з 14:00. Телефони для довідок: (044) 294-23-95, (099) 257-87-36, e-mail: [email protected].

Конкурс відбудеться 23 вересня 2020 року у приміщенні ТКЗК КАТУФ «БЕРЕГИНЯ» (м. Київ, вул. Івана Миколайчука, буд. 3-А), час проведення конкурсу: 14:00.

У зв’язку з проведенням карантинних заходів у м. Києві, дата та час проведення конкурсу можуть бути перенесені на інший період.

УВАГА! ТКЗК КАТУФ «БЕРЕГИНЯ» на час проведення конкурсу не забезпечує конкурсантів житлом.