Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальний заклад «Театрально – видовищний заклад культури «Творча майстерня» та Театр маріонеток»оголошують конкурс

Опубліковано:
Завершено

Комунальний заклад «Театрально – видовищний заклад культури «Творча майстерня» та Театр маріонеток»оголошують конкурс на заміщення посади художника-оформлювача (одна вакансія). 

Форма працевлаштування – контрактна.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) ; для бакалавра – без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

Претенденти на цю посаду повинні знати основи перспективи, кольорознавства, креслення; закони композиції; способи виконання різних оформлюваних робіт; властивості застосовуваних матеріалів і фарбників; способи складання фарб різних кольорів та їх застосування у рекламі.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:

  • заява на участь у конкурсі;
  • заповнений у встановленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою 3х4см;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявності трудового стажу);
  • копія документа про освіту відповідного напряму підготовки;
  • творче резюме, портфоліо.

Працівники, які знаходяться з театром у трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Документи приймаються до 20 березня 2021р. за адресою м. Київ вул. Митрополита Шептицького 1-Б, або на поштову адресу м. Київ 02002 а/с 217.

Конкурс на заміщення вакантної посади відбудеться 30 березня 2021 р. о 12.00 за адресою м. Київ вул. Митрополита Шептицького 1-Б
Телефони для довідок: (093) 02 49 35.