Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальний заклад «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено
Комунальний заклад «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
 • артиста балету вищої категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» (1 шт. од.);
 • артиста балету І категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» (1 шт. од.);
 • артиста оркестру народних інструментів вищої категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» (1 шт. од.);
 • артиста-вокаліста (соліста), провідного майстра сцени (1 шт. од.);
 • артиста-вокаліста (соліста) вищої категорії (1 шт. од.);
 • артиста-вокаліста (соліста) першої категорії (1 шт. од.);
 • артиста-соліста-інструменталіста вищої категорії (1 шт. од.);
 • керівника ансамблю бандуристів (1 шт.од);
 • артиста ансамблю бандуристів ІІ категорії (1,5 шт.од).
Вимоги до конкурсантів:
1. Артист балету вищої категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці»
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста балету І категорії не менше 3 років.
2. Артист балету І категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці»
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста балету ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
3. Артист оркестру народних інструментів вищої категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці»
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста оркестру народних інструментів І категорії не менше 3 років.
4. Артист-вокаліст (соліст), провідний майстер сцени
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) вищої категорії не менше 5 років.
5. Артист-вокаліст (соліст) вищої категорії
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) І категорії не менше 3 років.
6. Артист-вокаліст (соліст) перщої категорії
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра — без вимог до стажу роботи, спеціаліста — стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) II категорії — не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
7. Артист-соліст (інструменталіст) вищої категорії
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-соліста (інструменталіста) І категорії не менше 3 років.
8. Керівник ансамблю бандуристів
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж творчої роботи не менше 5 років.
9. Артист ансамблю бандуристів ІІ категорії
Повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації без вимог до стажу роботи.
Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:
 • заяву про участь у конкурсі;
 • заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копія трудової книжки (за наявності);
 • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки: копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня, почесного звання, державні нагороди, лауреатство у конкурсах або фестивалях, характеристики, рекомендації, рецензії, публікації, відгуки (в разі наявності).
Працівники, які знаходяться в трудових відносинах із Запорізькою обласною філармонією та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
Документи на участь в конкурсі приймаються до 27 вересня 2021 року (включно) у відділі кадрів Запорізької обласної філармонії за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 183, e-mail: [email protected].
Дата проведення конкурсу на заміщення вакантних посад: 30 вересня 2021р.; за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 183. Про час проведення конкурсу кандидатам буде повідомлено додатково.
Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Запорізька обласна філармонія переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання здійснюються за рахунок претендентів.
Додаткова інформація щодо функціональних обов’язків, умов конкурсу, переліку необхідних документів надається за телефоном (061) 236 84-83.