Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальний заклад “Запорізький академічний обласний театр юного глядача” Запорізької обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Активне
  • Артиста вищої категорії (1 шт.од.).

Кваліфікаційні вимоги до посади артиста вищої категорії:до конкурсу запрошуються особи з повною вищою освітою відповідного напряму підготовки (магістр,спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) 1 категорії не менше 3 років. Яскрава творча індивідуальність; висока професійна майстерність; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; виконання відповідальних, у тому числі головних ролей у виставах театру; широке визнання публіки.

Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі: 17.03.2023р.                                                                                                                                  

Конкурс проводиться у два етапи:

  • перший етап – розгляд документів, поданих претендентами 23.03.2023р. о 12:00, за адресою: 69035,  вул. Незалежної України, б. 55а, м. Запоріжжя КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради;
  • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу 23.03.2023р. о 12:30, за адрес ою: 69035,  вул. Незалежної України, б. 55а, м. Запоріжжя КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії  КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради заяву про участь в конкурсі у довільній формі.               

До заяви додаються такі документи:

– особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

– копія документа, що посвідчує особу, засвідчена підписом претендента;

– копію трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи, засвідчені підписом претендента;

– копія документа про освіту за відповідною спеціальністю, засвідчена підписом претендента;

– творче резюме, портфоліо.                                                                                             

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

            У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради. Працівники, які знаходяться із КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. 

            Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються на електронну адресу: [email protected], або на вайбер м.т. (068) 448-56-34 (Оксана). Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Переможців конкурсу   КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради житлом не забезпечує.