Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Консультаційний документ, що супроводжує проведення публічних консультацій щодо Дорожньої карти для підтримки відновлення плюралістичного, прозорого та  незалежного післявоєнного медіа-простору після припинення чи скасування воєнного стану

Активне

Міністерство культури та інформаційної політики України (далі – МКІП) запрошує вас долучитись до публічних консультацій щодо підготовленого проекту Дорожньої карти для підтримки відновлення плюралістичного, прозорого та незалежного післявоєнного медіа-простору після припинення чи скасування воєнного стану (далі – Дорожня карта). 

Це документ, підготовлений Міністерством культури та інформаційної політики України, в якому викладена узгоджена позиція ключових стейкхолдерів щодо цілей і ключових завдань із створення ефективних механізмів відновлення плюралістичного, прозорого та незалежного післявоєнного медіа-простору, гарантування дотримання в Україні статті 10 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, після припинення чи скасування воєнного стану. 

До написання стратегії були залучено широкий спектр зацікавлених сторін: державні органи, представники громадського сектору у сфері інформаційної політики та медіа, та проекти в сферу діяльності яких віднесено питання інформаційної політики та медіа, експерти в сфері медіа. 

Перед винесенням Дорожньої карти на публічні консультації у формі електронних консультацій було проведено обговорення з ключовими стейкголдерами та аналіз стану медіапростору в регіонах України. Результати цієї діяльності були враховані в проекті Дорожньої карти. 

Зацікавленими сторонами виступають: 

  • представники медійного простору, такі як громадські організації, суб’єкти у сфері медіа та інші гравці;
  • правознавці та державотворці;
  • представники місцевого самоврядування;
  • а також запрошуємо надати свої пропозиції та зауваження всіх інших зацікавлених.

Проект Дорожньої карти

Письмові пропозиції приймаються до 27 травня 2024 року шляхом надсилання їх на електрону пошту МКІП [email protected]. У листі треба вказати ПІБ, назву організації яку Ви представляєте, контактну електрону пошту та контактний номер телефону.

Щодо процесу проведення консультації, а також в разі виникнення будь-яких інших питань пов’язаних з Дорожньою картою просимо звертатись до відповідного представника МКІП за телефоном (044) 2798-43-58, а також електронною поштою [email protected].

Звіт про проведення електронних консультацій буде опубліковано на сайті МКІП через два тижні після завершення консультації.