Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КП “Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Активне

              Комунальне підприємство «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської» відповідно доч. 3 ст. 21 Закону України від 14.12.2010 № 2778-VI «Про культуру»,  Закону України від 28.01.2016 № 955-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», ст. 20 Закону України « Про театри і театральну справу», наказу Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497 «Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 • артист драми – провідний майстер сцени (1 штатна одиниця);
 • артист драми вищої категорії ( 1 штатна одиниця);
 • артист драми II категорії (2 штатних одиниці);
 • артист оркестру II категорії ( 1 штатна одиниця).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів

на заміщення вакантної  посади артиста драми – провідний майстер сцени:

На посаду провідного майстра сцени призначається особа, яка має повну  вищу  освіту  відповідного напряму   підготовки   (магістр,   спеціаліст)    та    підвищення кваліфікації.  Стаж  роботи  за  професією  артиста  драми (театру драми, юного глядача) вищої категорії не менше 5 років. Спеціальні кваліфікаційні вимоги: почесні звання; яскрава творча індивідуальність; видатні сценічні здібності; здатність до самостійної, оригінальної інтерпретації сценічного характеру; виконання провідних ролей, які визначають ідейно-художню спрямованість театру; досконале володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; широке  визнання публіки, театральної громадськості, преси.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів

на заміщення вакантної  посади артиста драми вищої категорії:

На посаду артиста драми вищої категорії призначається особа, яка має повну вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр,  спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) I категорії не менше 3 років. Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча  індивідуальність;  висока професійна майстерність;  вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки  акторської майстерності;  виконання  відповідальних,  у  тому  числі головних
ролей у виставах театру; широке визнання публіки.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів

на заміщення вакантної  посади артиста драми II категорії:

На посаду артиста драми II категорії призначається особа, яка має повну або базову вищу освіту відповідного  напряму  підготовки  (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів

на заміщення вакантної  посади артиста оркестру II категорії:

На посаду артиста оркестру II категорії призначається особа, яка має повну або базову вищу освіту відповідного  напряму  підготовки  (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Спеціальні кваліфікаційні вимоги: розвинені інструментальні здібності;  необхідна  професійна  підготовка  для виконання оркестрових партій, читка з аркушу оркестрових партій.

Завдання та обов’язки:

Артист драми: Готує під керівництвом режисера і виконує у виставах театру доручені йому ролі як на стаціонарі, так і на гастролях і виїздах. Повинен володіти необхідними творчими здібностями та акторською майстерністю для створення сценічних образів. Зобов’язаний володіти елементами внутрішньої і зовнішньої акторської техніки та різноманітністю виразних засобів; з’являтись на репетиції творчо підготовленим, постійно вдосконалювати свою майстерність, самостійно займатися тренажем; зберігати і
підтримувати зовнішню форму, що відповідає характеру виконуваних ролей; у разі виробничої потреби готує роль у порядку термінового вводу.

Артист оркестру: Виконує,  керуючись  вказівками  і вимогами   диригента,   оркестрові   партії   свого   інструмента. Відповідно до кваліфікації залучається до виконання сольних партій по своїй  групі  інструментів.  Постійно  працює  над  підвищенням професійної майстерності та оновленням репертуару. 

Конкурсна програма:

 • артист драми: монолог, вірш або байка, пісня, танець;
 • артист оркестру: три різножанрові твори (поліфонія, велика форма (1ч. концерту, соната), п’єса – в довільній формі, читання з аркушу оркестрових партій з репертуару театру.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

 • заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
 • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
 • копію документа, що посвідчує особу;
 • копію трудової книжки ( за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
 • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • творче резюме, портфоліо.

   У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у закладі культури, в якому проводиться конкурс. Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

      Також претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення, репертуар, список поставлених вистав, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, тощо).

      Форма працевлаштування – контрактна.

      Документи від кандидатів, які бажають взяти участь у конкурсі приймаються до 17:00 год. 08 травня 2024 рокуза адресою:

м. Чернівці, площа Театральна,4  КП «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської» відділ кадрів з 10:00 год.  до 13:00 год. та з 14:00 год. до 17:00 год. понеділок  – п’ятниця.

Тел.: (0372) 52-26-49 – Тамара Вікторівна

 e-mail:  [email protected]  (з поміткою «Конкурс»).

      Дата і місце проведення конкурсу:

09 травня 2024 року м. Чернівці, вул. Театральна площа, 4  КП «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської».

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

 • перший етап – розгляд документів поданих претендентами на участь в конкурсі о 10:00 год.
 • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу, здійснення обговорення кожної кандидатури окремо та визначення переможців конкурсу об 11:00 год.

       Будь ласка, оформлюйте документи належним чином.  Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

        Витрати на проїзд та проживання, що пов’язані з участю у конкурсі – за рахунок претендентів. Театр не забезпечує житлом кандидата, в разі перемоги у конкурсі при працевлаштуванні.