Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КП ХОР «ВАСАПТ» оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено
КП ХОР «ВАСАПТ» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад (основне місце роботи, повна зайнятість, контрактна форма працевлаштування).
 • артист балету вищої категорії – 1 вакансія
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації; стаж роботи за професією артиста балету І категорії не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: видатна професійна майстерність, відмінні музичні, хореографічні і сценічні здібності, яскрава творча індивідуальність, виконання провідних перших партій.
 
Програма конкурсу:
1. Виконання всіх рухів екзерсису з класичного танцю біля станка.
2. Виконання різноманітних стрибків на середині залу (малих, середніх та великих).
3. Виконання елементів складної танцювальної техніки, характерної для українського народно-сценічного танцю (різноманітні жіночі оберти).
4. Відтворення різнопланових художніх образів та емоційна виразність під час виконання окремих комбінацій та хореографічних композицій.
 • артист хору вищої категорії – 1 вакансія
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста хору І категорії не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: творча індивідуальність, яскравий за тембром голос повного діапазону і висока професійна майстерність, бездоганне володіння всіма засобами вокально-хорової техніки.
 • артист хору І категорії – 4 вакансії
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Для магістра – без вимог стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста хору ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: творча індивідуальність, красивий за тембром голос та професійна майстерність, володіння засобами вокально-хорової техніки.
 • артист хору ІІ категорії – 1 вакансія
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: розвинені вокальні здібності, необхідна професійна підготовка.
 
Програма конкурсу:
1. Читка партій з листа.
2. Виконання двох різнохарактерних творів (на вибір претендента) для демонстрації повного діапазону голосу та максимального прояву сценічних здібностей (для жіночого складу досконале володіння народною манерою співу).
3. На вибір комісії: читка з листа наданого твору.
Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі:
 • заява про участь у конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та способи зв’язку;
 • заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копія трудової книжки (за наявності);
 • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • творче резюме (в довільній формі).
Працівники, які знаходяться у трудових відносинах з КП ХОР «ВАСАПТ» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.
 
Кінцевий строк подання документів: документи приймаються до 22 вересня 2021 року (включно) за адресою: 61022, м.Харків, площа Свободи, буд.5 (Держпром), 1 під’їзд, 6 поверх, кімната 38.
Дата, час та місце проведення конкурсу: 24 вересня 2021 року о 10:00, м. Харків. Контактна інформація: телефон (057) 780-06-08, електрона адреса [email protected].
 
Додаткова інформація:
 • претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, список зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, CD та DVD-запис тощо);
 • відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент;
 • оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються;
 • витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів;
 • КП ХОР «ВАСАПТ» переможців конкурсу житлом не забезпечує.