Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КП «Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.А.Кочерги» Житомирської обласної ради з 05 січня 2022 р. оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Опубліковано:
Завершено

І.

Завідувач трупи Кваліфікаційні вимоги.   Повна   або   базова   вища   освіта відповідного  напряму  підготовки   (спеціаліст   або   бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією помічника   художнього   керівника   (головного   режисера)    для спеціаліста – не менше 3 років, бакалавра – не менше 5 років.

Балетмейстер-постановник Повна   або   базова   вища   освіта відповідного   напряму   підготовки   (магістр,   спеціаліст   або бакалавр);  для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для  бакалавра  –  підвищення  кваліфікації  та  стаж  роботи   за професією артиста балету не менше 3 років.

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються до 20.01.2022 року (включно), за адресою: 10014, м. Житомир, майдан Соборний, 6.

ІІ.

Головний художник Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр,  спеціаліст).  Післядипломна освіта в  галузі управління. Стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

Артист драми вищої  категорії:  повна вища освіта відповідного   напряму   підготовки   (магістр,   спеціаліст)   та підвищення  кваліфікації.  Стаж роботи за професією артиста драми I категорії не менше 3 років,

Артист драми  I  категорії:  повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки  (магістр,  спеціаліст  або бакалавр) та підвищення кваліфікації;  для магістра – без вимог до стажу роботи,  для спеціаліста – стаж роботи за професією  артиста драми  II  категорії  не менше 2 років,  бакалавра – не менше 3 років.

Артист драми  II категорії:  повна або базова вища освіта  відповідного  напряму  підготовки  (спеціаліст,  бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Артист балету вищої  категорії:  повна вища освіта відповідного   напряму   підготовки   (магістр,   спеціаліст)   та підвищення  кваліфікації.  Стаж роботи за професією артиста балету (театру) I категорії не менше 3 років,

Артист балету   I  категорії:  повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки  (магістр,  спеціаліст  або бакалавр) та підвищення кваліфікації;  для магістра – без вимог до стажу роботи,  для спеціаліста – стаж роботи за професією  артиста балету  (театру)  II  категорії  не менше 2 років,  бакалавра – не менше 3 років.

Артист балету   II категорії:  повна або базова вища освіта  відповідного  напряму  підготовки  (спеціаліст,  бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються до 04.02.2022 року (включно), за адресою: 10014, м. Житомир, майдан Соборний, 6.

 

В перелік документів, що подаються, входять:

  • заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
  • заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документу, що посвідчує особу, копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (відео, рецензії, відгуки тощо).

За довідками звертатися за тел.: 067-737-85-14, ел.пошта [email protected]