Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КУ Миколаївської міської ради «Миколаївський міський палац культури «Корабельний» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади режисера театралізованих заходів та свят

Опубліковано:
Завершено

Комунальна установа Миколаївської міської ради «Миколаївський міський палац культури «Корабельний» відповідно до ст. 21 Закону України «Про культуру», в Порядку, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади режисера театралізованих заходів та свят – 1 штатна одиниця. 

Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр); для спеціаліста — без вимог до стажу роботи; бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією  не менше 3 років.
Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; чинні нормативні акти щодо культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності, художньої творчості; основи теорії театрального мистецтва; принципи формування репертуару та організацію навчально-виховного процесу; форми й методи організації роботи з населенням; методологію творчого процесу; класичну та сучасну драматургію; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; правила внутрішнього трудового розпорядку. 

Завдання та обов’язки. Керує роботою театрального колективу, гуртка, самодіяльного об’єднання тощо. Складає репертуарні поточні та перспективні плани роботи. Забезпечує участь колективу, гуртка в проведенні художніх заходів, звітних виступів, концертів. Здійснює постановку вистав, програм окремих номерів. Проводить учбово-виховні заняття з учасниками з техніки мови, акторської майстерності тощо. Бере участь в розробці та проведенні клубних і масових культурно-освітніх, видовищних і дозвіллєвих заходів для різноманітних груп населення. 

Претенденти подають до конкурсної комісії наступні документи:
– заяву про участь у конкурсі у довільній формі;
– особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;

– копію документа, що посвідчує особу;
– копію трудової книжки (за наявності);
– копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;
– творче резюме.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Адреса за якою подаються документи на конкурс: просп. Богоявленський, 328, м. Миколаїв, 54050 з понеділка по  п’ятницю, з 09:00 до 16:00.

Контакти: (0512) 60-05-75; e-mail: [email protected]
Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі: 14.09.2020р.  до 16:00

Конкурс відбудеться в один день 15.09.2020р. за адресою: м. Миколаїв,
просп. Богоявленський, 328 у два етапи:

– перший етап: 15.09.2020 р. о 11:00 розгляд документів, поданих претендентами 

– другий етап: 15.09.2020 р. о 11:30 ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу та співбесіда. 

Початок реєстрації – о 10:00. 

Тел. для довідок: (0512)60-05-75, (0512)64-62-55.

* Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.
**Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

*** Палац культури житлом не забезпечує