Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Київська опера оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД АРТИСТІВ БАЛЕТУ:

– Артист балету вищої категорії – 4 штатні одиниці;

– Артист балету І категорії  – 5 штатних одиниць;

– Артист балету ІІ категорії – 1 штатна одиниця. 

Конкурс відбудеться 06 вересня 2022 року об 11:00 у великій балетній залі.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

– Артист балету вищої категорії – повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста балету (театру) І категорії не менше 3-х років. Висока професійна майстерність, яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності; виконання  перших і других партій у балетах.

– Артист балету І категорії – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста балету (театру) ІІ категорії не менше 2-х років, бакалавра – не менше 3-х років. Професійна майстерність, яскраві музичні, хореографічні та сценічні здібності; виконання перших і других партій у балетах, технічно складних номерів у виставах усіх жанрів.

– Артист балету ІІ категорії – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Добрі хореографічні, музичні здібності, професійна підготовка.

Програма конкурсу:

– для всіх претендентів – виконання уроку класичного танцю;

для претендентів на посади артиста балету вищої категорії додатково – виконання варіації з балету класичного репертуару або репертуару театру.

Перелік документів: заява на участь у конкурсі, заповнений у встановленому порядку особовий листок з обліку кадрів asp.univ.kiev.uadocosobovyj_lystok

з вклеєною фотокарткою 3х4см;  ксерокопія паспорта, копія трудової книжки (за наявності  трудового стажу), копія диплома про освіту відповідного напряму підготовки.

Документи подаються за адресою: вул.Межигірська, 2, 2-й поверх, 217 каб. з 19 серпня 2022 року по 02 вересня 2022 рокуз 11.00 до 16.00, крім суботи і неділі, обідня перерва з 13.00 до 14.00.

Телефон для довідок: 425-68-24  (відділ кадрів).