Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Київський національний академічний Молодий театр оголошує конкурс на посади

Опубліковано:
Завершено

І.   Художній персонал  :    Вакансій – 5 посад

 1. Режисер постановник – 2 посади

 2. Художник-декоратор театрально-видовищного підприємства – 1 посада

 3. Художник з освітлення – 1 посада

 4. Художник гример – 1 посада

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

 • Режисер постановник – повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) стаж роботи  за професією 3-5 років. Характеристика робіт, завдання та посадові обов’язки: здійснює в межах визначених термінів і витрат випуск нових та поновлення раніше створених вистав (програм). Організовує роботу з їх підготовки, планує репетиційний процес. Подає на розгляд керівництва театрально-видовищного підприємства пропозиції щодо формування складів постановочних груп і виконавців у доручених йому постановках. Контролює творчу і трудову дисципліну, готує пропозиції щодо заохочення творчих працівників та накладення на них дисциплінарних стягнень.
 • Художник-декоратор театрально-видовищного підприємства – повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) стаж роботи  за професією 5 років. Характеристика робіт, завдання та посадові обов’язки: виконує роботи по виготовленню меблів та реквізиту, виготовлення бутафорії та оформлення із металу, паперу та інших матеріалів для нових вистав згідно ескізам, кресленням та вказівкам режисера-постановника та художника-постановника, згідно завдань головного художника, художника – постановника. Виконує підготовчі роботи оброблення декорації, предметів меблів та реквізиту, здійснює підготовку поверхонь під фарбування, обклеювання та інші види робіт.
 • Художник з освітлення – повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) стаж роботи  за професією 3-5 років. Характеристика робіт, завдання та посадові обов’язки:  розробляє і здійснює разом із режисером-постановником творчий задум у частині освітлювального вирішення художнього освітлення в оформленні та проведенні вистав. Бере участь у складанні світлової партитури. Забезпечує добір необхідних матеріалів з метою реалізації задуму, а також на високому художньому і технічному рівні якість і терміни виконання робіт. Проводить монтувальні репетиції з освітлення. Контролює своєчасний ремонт світлової апаратури. Вміння працювати у тандемі з актором та звукорежисером, імпровізаціях актора, враховуючи регулярні зміни у подачі вистав глядачам.
 • Художник гример – повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) стаж роботи  за професією 3-5 років. Характеристика робіт, завдання та посадові обов’язки: створює за допомогою засобів гриму і пастижу зовнішні образи персонажів вистав  згідно із загальним творчим задумом режисера-постановника. Забезпечує художню якість гриму, проведення гримерних робіт у встановлені терміни. Визначає разом із режисером-постановником, балетмейстером-постановником, художником-постановником портретну характеристику кожної дійової особи згідно із загальним стилем вистави. Визначає всі необхідні пастижерські вироби і матеріали для гриму. Керує роботами з виготовлення перук, вусів, наклейок тощо, необхідних для проведення вистав  та ремонтом пастижерських виробів.    Вища освіта відповідного напряму.

 ІІ.   Артистичний персонал:    Вакансій – 18   

 1. Артист драми  – провідний майстер сцени  – 3 посади
 2. Артист драми вищої категорії – 7 посад
 3. Артист драми І категорії   – 5 посад
 4. Артист драми ІІ категорії – 1 посада
 5. Артист вокаліст ІІ категорії – 2 посади

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

 • Артист драми провідний майстер сцени: повна вища освіта або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації,  стаж роботи   за професією артиста  вищої категорії не менше 5 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:  почесні звання; яскрава творча індивідуальність; видатні сценічні здібності; здатність до самостійної, оригінальної інтерпретації сценічного характеру; виконання провідних ролей, які визначають ідейно-художню спрямованість театру; досконале володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; широке визнання публіки, театральної громадськості, преси.

 • Артист драми вищої категорії: повна вища освіта або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації, стаж роботи за професією артиста   першої категорії не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність; висока професійна майстерність; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; виконання відповідальних, у тому числі головних ролей у виставах театру; широке визнання публіки.

 • Артист драми І категорії: повна вища освіта або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для – стаж роботи за професією артиста драми ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру.

 • Артист драми ІІ категорії : базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст)  без вимог до стажу роботи, встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності. Спеціальні кваліфікаційні вимоги:  добрі хореографічні, музичні, сценічні здібності;  професійна підготовка, виконання  ролей та участь у масових сценах, в окремих випадках – виконання нескладних сольних номерів.
 • Артист – вокаліст ІІ категорії:  базова вища освіта відповідного напряму підготовки  (бакалавр, молодший спеціаліст)  без вимог до стажу роботи.

Документи на конкурс приймаються за адресою:  м. Київ, вул. Прорізна, буд. 17.

Документи приймаються відповідальним секретарем конкурсної комісії з понеділка по п’ятницю, з 10:30 до 15:00.

       Кінцевий строк прийняття документів  на участь у конкурсі   30 серпня 2022 р .

Претенденти подають до конкурсної комісії наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі у довільній формі;
 • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копія  трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність  Витяг з реєстру застрахованих осіб.
 • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • творче резюме, портфоліо.  

Конкурс відбудеться  за адресою:  м. Київ, вул. Прорізна, буд. 17,   31 серпня  2022 року  о 12:00.

   Приймальна: (044)-234-73-89, загальний: (044)-235-42-18 ; відділ кадрів (044) 353 4419

   ел. пошта  [email protected].

Конкурс відбудеться з дотриманням всіх заходів воєнного стану ***.

* Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

**Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

*** Наявність укриття.