Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«КИЇВСЬКА ОПЕРА» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Активне
  • художника-декоратора (0,5 ставки 1 штатної одиниці)

Дата проведення конкурсу 22 травня 2024 року о 15.00.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше    3-х років.

Претенденти на цю посаду повинні знати: історію образотворчого та театрального мистецтва; суміші політур, протрав, лаків та правила їхнього використання; цінні породи дерева; правила креслення деталей і сполучень виробів.

Програма конкурсу:

Співбесіда.

Перелік документів: 

  • заява на участь у конкурсі;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю, довідка з місця навчання;
  • копія військовооблікового документа про перебування на військовому обліку.

Працівники, які знаходяться з театром у трудових відносинах та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву на участь у конкурсі.

Документи приймаються  за адресою: вул.Межигірська, 2, 2-й поверх, 217 каб. з 08 травня 2024 року по 21 травня 2024 року, з 11.00 до 17.00, крім суботи та неділі, обідня перерва з 13.00 до 14.00.

Телефон для довідок: 425-68-24  (відділ кадрів).