Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«КИЇВСЬКА ОПЕРА» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного диригента

Активне

Конкурс відбудеться 16 травня 2023 року об 11.00

Програма конкурсу

Диригування:

1. Дж.Пуччіні, опера «Богема», І дія;

2. Увертюра до опери Ш.Гуно «Ромео і Джульєтта».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією головного диригента не менше 3 років.

Претенденти повинні знати: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; накази, розпорядження, постанови органів управління галуззю; найважливіші події у суспільно-політичному житті країни; методологію творчого процесу; теорію і практику диригування; основи підготовки сценічного оформлення, режисури, вокального мистецтва та акторської майстерності; досвід роботи вітчизняних та світових закладів культури; класичний та сучасний репертуар; методику вокальної педагогіки; основи економіки, організацію праці та управління; основи авторського та трудового права; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

  • заява на участь у конкурсі;
  • заповнений у встановленому порядку особовий листок з обліку кадрів asp.univ.kiev.ua › doc › osobovyj_lystok з вклеєною фотокарткою 3х4см;  
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявності ) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
  • копія документа про освіту відповідного напряму підготовки, довідка з місця навчання;
  • копія військовооблікового документа про перебування на військовому обліку.

 Бажано надати додаткову інформацію, а саме:

  • творче резюме;
  • DVD записи;
  • інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні 3 роки у довільній формі: репертуар, виконані номери тощо;
  • копії документів про лауреатство у конкурсах, фестивалях (за наявності).

Працівники, які знаходяться з театром у трудових відносинах та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву на участь у конкурсі.

Документи подаються за адресою: вул. Межигірська, 2, 2-й поверх, каб.217, з 02 травня 2023 року по 15 травня 2023 року з 11.00 до 17.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00.

Телефон для довідок: 425-68-24 (відділ кадрів).