Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«КИЇВСЬКА ОПЕРА» оголошує конкурсна заміщення вакантної посади

Активне
  • завідувача художньо-постановочної частини – 1 штатна одиниця.

Дата проведення конкурсу:29 березня 2023 року об 15.00

Кваліфікаційні вимоги:Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Досвід роботи в галузі управління. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 1 року.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:знання історії театрально-декораційного мистецтва, вітчизняних та зарубіжних розробок у галузі сценографії, сценічної техніки та технології, історії літератури, театру, музики, балету, досвіду роботи вітчизняних і світових закладів культури і мистецтва у галузі театральної техніки і технології, організації творчо-виробничого процесу в театрі, основ економіки і планування театральної справи, техніки і технології виготовлення декорацій, меблів, реквізиту, костюмів, бутафорії тощо, властивостей та специфіки фактури матеріалів, що застосовуються у театральному виробництві, будови, обладнання та технічних можливостей сцени, систем та стилів живопису, способів їхньої імітації у сценічному оформленні, правил світлового рішення вистави, правил зберігання і транспортування декорацій, основ бухгалтерського обліку і звітності, економіки та організації праці та управління виробництвом, правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Програма конкурсу:

Співбесіда.

Перелік документів: 

– заява на участь у конкурсі;

– заповнений у встановленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою 3х4 asp.univ.kiev.ua › doc › osobovyj_lystok ;

– копія паспорта;

– копія трудової книжки (за наявності  трудового стажу за фахом);

– копія документа про освіту відповідного напряму підготовки, довідка з місця навчання;

– копія військовооблікового документа про перебування на військовому обліку;

– творче резюме.

Працівники «КИЇВСЬКОЇ ОПЕРИ», які беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву на участь у конкурсі.

Документи подаються за адресою: вул. Межигірська, 2, 2-й поверх, каб.217  з 09 березня 2023 року по 27 березня 2023 року включно з 11.00 до 17.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00.

Телефон для довідок: 425-68-24 (відділ кадрів).