Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«КИЇВСЬКА ОПЕРА» оголошує конкурсна заміщення вакантної посади

Опубліковано:
Завершено
  • завідувача художньо-постановочної частини 1 штатна одиниця.

Конкурс відбудеться 29 листопада 2022 року об 15.00

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3х років.

Завдання та обов’язки: Здійснює керівництво всім комплексом робіт художньо-постановочної частини театру. Організовує виготовлення декорацій у межах затверджених витрат та термінів, монтування і проведення вистав. Бере участь у розгляді та представленні макетів і ескізів оформлення на затвердження керівництву театру. Складає описи робіт, організовує силами відповідних фахівців виготовлення макетів, кошторисної і технічної документації, розроблення конструктивних креслень. Складає плани і графіки робіт і контролює їхнє виконання. Готує заявки на придбання необхідних матеріалів для нових та капітально-поновлених постановок (програм). Забезпечує можливе комплектування та використання деталей оформлення із запасних фондів. Готує заявки на ремонт оформлення вистав поточного репертуару та організовує їхнє виконання. Організовує роботу з підготовки сценічного майна до гастролей і виїзних вистав (ремонт оформлення, пакування, перевезення меблів, реквізиту, костюмів тощо). Складає кошториси витрат на постановку вистав (програм), разом із художником-постановником розробляє сценічні плани декорацій, складає технологічний і сценічний опис виготовлення оформлення. Бере участь у доборі кадрів художньо-постановочної частини. Організовує облік робочого часу працівників постановочної частини.

Повинен знати: організацію творчо-виробничого процесу; основи економіки і планування; техніку і технологію виготовлення декорацій, меблів, реквізиту, тощо; властивості та специфіку фактури матеріалів, що застосовуються у театральному виробництві; правила зберігання і транспортування декорацій; досвід роботи українських і світових закладів у галузі декораційного мистецтва, театральної техніки і технології; специфіку творчої роботи; основи бухгалтерського обліку і звітності; економіку та організацію праці та управління виробництвом; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітари та протипожежного захисту.

Програма конкурсу:

Співбесіда.

Перелік документів: 

заява на участь у конкурсі;

заповнений у встановленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою 3х4 asp.univ.kiev.uadocosobovyj_lystok ;

копія паспорта;

копія трудової книжки (за наявності  трудового стажу за фахом);

копія документа про освіту відповідного напряму підготовки;

резюме.

Працівники, які знаходяться з театром у трудових відносинах та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву на участь у конкурсі.

Документи подаються за адресою: вул. Межигірська, 2, 2-й поверх, 217 каб. по 28 листопада 2022 року включно з 11.00 до 17.00, обідня перерва з 13.00-14.00.

Телефон для довідок: 425-68-24 (відділ кадрів).