Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«КИЇВСЬКАОПЕРА» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Активне
  • художника-бутафора – (1 штатна одиниця) бутафорсько-декораційної дільниці.

Конкурс відбудеться 29березня 2023 року о 14.00.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

– художник-бутафор –  повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – підвищення кваліфікації. Професійно-технічна освіта. Стаж роботи за професією бутафора не менше         3-х років або стаж аналогічної за характером роботи не менше 5-ти років.

Завдання та обов’язки: Виконує столярні та художньо-оформлювальні роботи в різній техніці виконання із застосуванням різноманітних матеріалів.

Обробляє деревину електроінструментом і вручну. Здійснює реставраційний ремонт.

Повинен знати: правила поводження з електроінструментом, способи виготовлення з’єднань і збирання елементів столярних виробів, способи збирання окремих місць деревини, способи виготовлення, припасування та навішування столярних виробів.

Програма конкурсу: 

Співбесіда.

Перелік документів: 

– заява на участь у конкурсі;

– заповнений у встановленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою 3х4см   asp.univ.kiev.ua › doc › osobovyj_lystok

– копія документа, який посвідчує особу;

– копія трудової книжки (за наявності  трудового стажу);

– копія документа про освіту відповідного напряму підготовки, довідка з місця навчання;

– творче резюме;

– копія військовооблікового документа про перебування на військовому обліку.

Працівники, які знаходяться з театром у трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву на участь у конкурсі.

Документи приймаються  за адресою:вул.Межигірська, 2, 2-й поверх,  217 каб.з 09 березня 2023 року по 27 березня 2023 року, з 11.00 до 17.00, крім суботи та неділі, обідня перерва з 13.00 до 14.00

Телефон для довідок: 425-68-24  (відділ кадрів).