Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КЗ АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ м. КАМ'ЯНСЬКОГО" КМР ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

КЗ «Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки м. Кам’янського» КМР оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад:

  • асистент балетмейстера – 1 посада.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, магістр); досвід роботи за професією.

В перелік документів, що подаються, входять:

  • заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
  • заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документу, що посвідчує особу, копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з театром ім. Лесі Українки м. Кам’янського та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (відео, рецензії, відгуки тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Дата і місце проведення конкурсу: Конкурс проводиться 17.07.2020 р. (два етапи в один день):

  • 1-й етап (розгляд документів) – 11.00;
  • 2-й етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу) – об 11.40; Дніпропетровська обл.., м. Кам’янське, пл..250-річчя міста, 2, будівля Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки м. Кам’янського.

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються до 15.07.2020 року (включно), за адресою: 51925, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, пл..250-річчя міста, 2, відділ кадрів (2 поверх). За довідками звертатися за тел.: 067-653-23-58

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.