Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КЗ ХАРДТ ім. О.С. Пушкіна оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Комунальний заклад “Харківський академічний російський драматичний театр імені О. С. Пушкіна”звертається до вас з проханням оприлюднити на офіційному веб-сайті Мінкультури оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад:

  • провідного майстра сцени;
  • художника з освітлення;
  • помічника режисера;
  • завідувача художньо-постановочної частини.

Завдання та обов’язки провідного майстра сцени: готує під керівництвом режисера і виконує у виставах театру доручені йому ролі як на стаціонарі, так і на гастролях і виїздах; володіє необхідними творчими здібностями та акторською майстерністю для створення сценічних образів; зобов’язаний володіти елементами внутрішньої і зовнішньої акторської техніки та різноманітністю виразних засобів; з’являтись на репетиції творчо підготовленим, постійно вдосконалювати свою майстерність, самостійно займатися тренажем; зберігати і підтримувати зовнішню форму, що відповідає характеру виконуваних ролей; у разі виробничої потреби готує роль у порядку термінового вводу; не має права відмовлятися від доручених йому акторських робіт; брати участь в обговоренні репертуарних планів та інших питань творчої діяльності.

Кваліфікаційні вимоги провідного майстра сцени: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж робот за професією артиста драми ( театру драми, юного глядача ) вищої категорії не менше 5 років.
Завдання та обов’язки помічника режисера: брати безпосередньо участь у постановці нових і поновленні раніше створених вистав (програм), в організації і проведенні репетицій; здійснювати введення нових виконавців у вистави (програми) поточного репертуару.

Кваліфікаційні вимоги помічника режисера: помічник режисера повинен мати повну вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Завдання та обов’язки художника з освітлення: розробляє і здійснює разом із режисером-постановником творчий задум у частині освітлювального вирішення оформлення вистави; бере участь у складанні світлової партитури; забезпечує добір необхідних матеріалів з метою реалізації задуму, а також на високому художньому і технічному рівні якість і терміни виконання робіт; проводить монтувальні репетиції з освітлення; контролює своєчасний ремонт світлової апаратури.

Кваліфікаційні вимоги художника з освітлення: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації та стаж роботи аналогічної за характером не менше 3 років.

Завдання та обов’язки завідувача художньо-постановочної частини: організовувати та контролювати увесь комплекс робіт, які виконуються художньо-постановочною частиною театру; організовувати виготовлення декорацій в межах коштів та строків, що виділяються, монтування, проведення вистав на стаціонарі, під час гастролей; рганізовувати обговорення з технічними фахівцями підготовчих макетів; складати описи робіт, забезпечувати розробку конструктивних креслень; надавати зведені заявки на придбання необхідних матеріалів для нових і капітально поновлюваних вистав; забезпечувати можливий підбор та використання деталей оформлення із запасних фондів; організовувати заявки і проведення ремонту оформлення вистав поточного репертуару; організовувати роботу по підготовці сценічного майна до гастролей та виїзних вистав (упаковка, перевезення меблів, реквізиту, декорацій, костюмів); брати участь в підборі і вихованні кадрів постановочної частини, монтувального та інших цехів; організовувати облік робочого часу робітників постановочної частини, забезпечувати дисципліну та організованість в роботі, неухильне дотримання правил технічної безпеки, виробничої санітарії та протипожежного захисту; вносити пропозиції адміністрації театру про покращення роботи і усунення недоліків в організації роботи художньо-постановочної частини.

Кваліфікаційні вимоги завідувача художньо-постановочної частини: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.

Місце знаходження закладу: 61057, м. Харків, вул.Чернишевська,11. Документи приймаються до 20 вересня 2021 року.

В перелік документів, що подаються, входять:

  • заява про участь у конкурсі написана власноруч на ім’я Голови конкурсної комісії – Олени Ткаченко Олени Іванівни в довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
  • заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з КЗ ХАРДТ ім. О.С. Пушкіна та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі. Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Конкурс буде проведено 27 вересня 2021 року о 12.00 за адресою: 61057, м. Харків, вул. Гоголя,8. Телефон-факс для довідок – 050-220-11-26, 057-706-13-75, адреса електронної пошти –[email protected]

КЗ ХАРДТ ім. О.С. Пушкіна переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.