Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КЗ  ЛОР “Галицький академічний камерний хор” оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад

Активне
  • Артист хору вищої категорії  – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги:

повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста хору I категорії не менше 3 років. Відмінні музичні здібності; високий рівень артистизму та виконавської майстерності; досконале володіння академічною вокальною манерою, бездоганне володіння всіма засобами вокально-хорової техніки, добрі навички читання партій з листа. Кандидат повинен заспівати два різнохарактерні твори – акапельно та з супроводом.

  • Артист хору І категорії – 3 штатні одиниці.

Кваліфікаційні вимоги:

повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра  – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста хору (театру) ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років. Відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та виконавської майстерності. Кандидат повинен заспівати два різнохарактерні твори – акапельно та з супроводом.

  • Артист хору ІІ-ї категорій – 3 штатні одиниці.

Кваліфікаційні вимоги:

повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Кандидат повинен заспівати два різнохарактерні твори – акапельно та з супроводом.

Кандидати повинні знати: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; теорію вокальної майстерності та хорового співу; теорію музики і сольфеджіо; основний та поточний хоровий репертуар; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (копії документів про підвищення кваліфікації, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки,  відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, відео та аудіо записи тощо).

Для участі у конкурсі необхідно надіслати до 11 грудня 2023 року заяву у довільній формі на електронну адресу [email protected] (у форматі PDF).

До заяви додаються такі документи:

  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • завірені особистим підписом копії:

– документа, що посвідчує особу;

– трудової книжки (за наявності);

– документа про освіту за відповідною спеціальністю;

– автобіографія, творче резюме.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з театром та беруть учать у конкурсі подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Конкурс відбудеться 12 грудня 2023 року о 11:00 у приміщенні КЗ ЛОР «Галицький академічний камерний хор» за адресою: м. Львів, вул. Костя Левицького 21А,

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

Телефон для довідок

+380 (67) 35 38 857 – Відділ кадрів.

[email protected] – Електронна пошта.