Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КЗ ЛОР «Львівський академічний обласний театр ляльок» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Активне
 • Головний художник

З собою мати портфоліо художніх робіт (роздруки фото або електронний варіант)

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), післядипломна освіта в галузі управління, стаж роботи за професією художника не менше 3 років

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; методологію творчого процесу; принципи створення та використання всіх компонентів сценічного оформлення; історію декораційного мистецтва; сценографії; найважливіші події у суспільно-політичному житті країни; основи економіки, організацію праці та управління; правила внутрішнього трудового розпорядку, ділової поведінки та етики, професійних відносин, охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 • Режисер-постановник

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією режисера-постановника не менше  3 років.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; методологію творчого процесу; теорію і практику режисури й акторської майстерності; основи сценічного і музичного оформлення, вокального і хорового мистецтва; класичну і сучасну драматургію; найважливіші події у суспільно-політичному житті країни; роботу з партитурою і клавіром музично-сценічного твору; основи економіки, організацію праці та управління; основи авторського і трудового права; правила внутрішнього трудового розпорядку, ділової поведінки та етики, професійних відносин, охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 •  Звукорежисер І-ї категорії

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) стажу роботи не менше 3 років за фахом.

Повинні знати: методологію творчого процесу; історію театру, музики; класичну і сучасну драматургію; досвід у галузі звукотехніки; новітні технічні досягнення та технології; основи організації праці та управління; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 • Художник-модельєр

З собою мати портфоліо  робіт (роздруки фото або електронний варіант)

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією не менше 3 років.Вміння моделювати, розкроювати та якісно виготовляти костюми для акторів та ляльок.

Повинен знати: історію костюму і моди; техніку і технологію розкрою та виготовлення костюму; технологію матеріалів; основи майстерності художника-постановника; історію театрального мистецтва; правила внутрішнього трудового розпорядку, ділової поведінки та етики, професійних відносин, охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 • Художник з освітлення

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища художня освіта відповідного напрямку підготовки або стаж (досвід) роботи за професією художника по світлу (з освітлення) в театрі чи кіно не менше 1 року.

Повинен знати: історію матеріальної культури та сценографії, нові технічні досягнення в сфері театрального освітлення, розвиток сценографії, основи світло-кольорознавства, композиції простору, електротехніку, оптику, комп’ютерну техніку (програма SunLight), навички програмування світла – створення світлової партитури; конструкції освітлювальної апаратури; основи майстерності художника-постановника; принципи художнього освітлення; призначення світлофільтрів; досвід роботи з електроприприладами; правила внутрішнього трудового розпорядку, ділової поведінки та етики, професійних відносин, охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 • Артист ляльковод ІІ-ї категорії

Підготувати: етюд з лялькою 3-5хв., вірш, проза, вокал, пластика (можливий уривок з існуючої вистави з цими елементами)

Завдання та обов’язки: готує під керівництвом режисера і виконує у виставах доручені йому ролі, володіє технікою ляльковедення, виконує мовні і технічні шуми, проводить часткове переставлення декорацій. Зобов’язаний постійно вдосконалювати свою майстерність, самостійно тренуватися; з’являтися на репетиції творчо підготовленим; у разі виробничої потреби терміново готувати роль; володіти необхідними музичними і вокальними навичками.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру; добре володіння технікою ляльковедення.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; історію театру ляльок; теорію та практику майстерності актора; специфіку створення сценічного образу у ляльковому театрі; закони сценічної мови і виконання вокальних сцен та партій; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділової поведінки та етики професійних відносин; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (копії документів про підвищення кваліфікації, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки,  відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, відео та аудіо записи тощо).

Для участі у конкурсі необхідно надіслати до 10 травня 2023 року заяву у довільній формі на адресу м. Львів, пл. Данила Галицького, 1, [email protected]  (у форматі PDF) або принести в приймальню театру.

До заяви додаються такі документи:

 • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
 • завірені особистим підписом копії:
 • документа, що посвідчує особу;
 • трудової книжки (за наявності);
 • документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • військово-облікового документу (військовий квиток, посвідчення про приписку до призовної дільниці);
 • автобіографія, творче резюме, портфоліо (для художників, акторів).

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з театром та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Конкурс відбудеться 11 травня 2023року з 11:00 у приміщенні  КЗ ЛОР «Львівський академічний обласний театр ляльок»

за адресою: м. Львів, пл. Данила Галицького, 1.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.