Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КЗ ЛОР «Львівський академічний обласний театр ляльок» оголошує конкурсна заміщення вакантних посад

Опубліковано:
Завершено

1.  Головний художник – 1 од.

З собою мати портфоліо художніх робіт (роздруки фото або електронний варіант)

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; методологію творчого процесу; принципи створення та використання всіх компонентів сценічного оформлення; історію декоративного мистецтва; світовий досвід сценографії; найважливіші події у суспільно-політичному житті країни; основи економіки, організацію праці та управління; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

2.Художник-постановник– 1 од.

З собою мати портфоліо художніх робіт (роздруки фото або електронний варіант)

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи  не менше 3 років.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; технологію виготовлення всіх компонентів сценічного оформлення; історію декоративного мистецтва; досвід світової сценографії, новітні технології; історію музики, театру; основи економіки, організацію праці та управління; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

3. Режисер-постановник– 1 од.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), без вимог до стажу роботи

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; методологію творчого процесу; теорію і практику режисури й акторської майстерності; основи сценічного і музичного оформлення, вокального і хорового мистецтва; класичну і сучасну драматургію; найважливіші події у суспільно-політичному житті країни; основи економіки, організацію праці та управління; основи авторського і трудового права; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

4. Звукорежисер І-ї категорії – 1 од.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) стажу роботи не менше 3 років за фахом.

Повинні знати: методологію творчого процесу; історію театру, музики; досвід світової культури у галузі музики, новітні технічні досягнення та технології; звукової апаратури, основи організації праці та управління; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

5.Художник-модельєр – 1 од.

З собою мати портфоліо  робіт (роздруки фото або електронний варіант)

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

Вміння моделювати, розкроювати та якісно самостійно виготовляти костюми для акторів та ляльок.

Повинен знати: історію костюму і моди; техніку і технологію розкрою і виготовлення костюму; технологію матеріалів; основи майстерності художника-постановника; історію світового театрального мистецтва; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

6.Художник з освітлення – 1 од.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища художня освіта відповідного напрямку підготовки або стаж (досвід) роботи за професією художника по світлу (з освітлення) в театрі чи кіно не менше 1 року.

Повинен знати: історію мистецтва та сценографії, нові досягнення науки та техніки в сфері театрального освітлення, розвиток сценографії, основи світло-кольорознавства, композиції простору, електротехніку, оптику, електроніку,  комп’ютерну техніку (програма SunLight), навички програмування світла – створення світлової партитури; конструкції освітлювальної апаратури; основи майстерності художника-постановника; принципи художнього освітлення; призначення світлофільтрів; досвід роботи з електроприладами;  правила та норми охорони праці та протипожежного захисту.

7. Художник-оформлювач ігрових ляльок – 2 од.

З собою мати портфоліо художніх робіт (роздруки фото або електронний варіант)

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

Повинен знати: історію образотворчого та театрального мистецтва; основи пластичної виразності ляльки; основи техніки руху ляльки; техніку і технологію розкрою і виготовлення костюму; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.                   

Для участі у конкурсі необхідно надіслати до 15 листопада 2022 року заяву у довільній формі на адресу м. Львів, пл. Данила Галицького, E-mail: [email protected] або принести в приймальню театру.

До заяви додаються такі документи:

  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копію трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме, портфоліо

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з театром та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (відео, рецензії, відгуки тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Конкурс відбудеться 16 листопада 2022 року з 11:00 у приміщенні КЗ ЛОР «Львівський академічний обласний театр ляльок» за адресою: м. Львів,  пл. Данила Галицького, 1.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів

Телефон для довідок  067 35 388 57 –  Кондратович Люба