Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КЗ ЛОР "ЛЬВІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК" ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

КЗ ЛОР «Львівський академічний обласний театр ляльок» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 • головний режисер;

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією режисера-постановника, режисера не менше 3 років.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; методологію творчого процесу; теорію і практику режисури й акторської майстерності; основи сценічного і музичного оформлення, вокального і хорового мистецтва; класичну і сучасну драматургію; найважливіші події у суспільно-політичному житті країни; роботу з партитурою і клавіром музично-сценічного твору; основи економіки, організацію праці та управління; основи авторського і трудового права; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 • керівник літературної частини (керівник відділу промоції);

Підготувати:
1)концепцію промоції нашого театру (до 5 хв);
2)акценти промоції в SММ для нашого театру (до 5 хв);
3)короткий пост для Facebook про будь-що, що захоплює вас у нашому театрі чи театрі ляльок загалом (письмово до 100 знаків).

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління, стаж роботи за професією не менше 3 років.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; історію театру, музики, балету, літератури; основи музичної драматургії; класичний і сучасний репертуар; класичну і сучасну літературу; основи видавничої справи, креативне мислення, вміння написання текстів та їх літературне редагування; основи економіки, організацію праці та управління; основи реклами та SММ; основи авторського та трудового права; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 • художник по світлу;

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища художня освіта відповідного напрямку підготовки або стаж (досвід) роботи за професією художника по світлу (з освітлення) в театрі чи кіно не менше 1 року.
Повинен знати: історію матеріальної культури та сценографії, нові досягнення науки та техніки в сфері театрального освітлення, розвиток сценографії, основи кольорознавства, композиції простору, електротехніку, оптику, електроніку, комп’ютерну техніку (програма SunLight), правила та норми охорони праці та протипожежного захисту.

 • актор ляльковод;

Підготувати: етюд з лялькою 3-5хв., вірш, монолог; байка; танець, вокал, пластика (можливий уривок з існуючої вистави з цими елементами) пісня чи гра на музичному інструменті.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; історію та досвід роботи театру ляльок; теорію та практику майстерності актора; специфіку створення сценічного образу у ляльковому театрі; закони сценічної мови і виконання вокальних сцен та партій; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділової поведінки та етики професійних відносин; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 • художник-оформлювач ляльок;

З собою мати портфоліо художніх робіт (роздруки фото або електронний варіант).

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

Повинен знати: історію образотворчого та театрального мистецтва; основи пластичної виразності ляльки; основи техніки руху ляльки; техніку і технологію розкрою і виготовлення костюму; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 • художник-модельєр;

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

Вміння моделювати, розкроювати та якісно виготовляти костюми для акторів та ляльок.

Повинен знати: історію костюму і моди; техніку і технологію розкрою і виготовлення костюму; технологію матеріалів; основи майстерності художника-постановника; історію вітчизняного і світового театрального і музичного мистецтва; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати до 13 липня 2020 року заяву у довільній формі на адресу м. Львів, пл. Данила Галицького, E-mail: [email protected] або принести в приймальню театру.

До заяви додаються такі документи:

 • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копію трудової книжки (за наявності);
 • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • творче резюме, портфоліо (для художників, акторів).

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з театром та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (відео, рецензії, відгуки тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Конкурс відбудеться 14 липня 2020 року з 11:00 у приміщенні КЗ ЛОР «Львівський академічний обласний театр ляльок» за адресою: м. Львів, пл. Данила Галицького, 1.

3 метою мінімізації ризиків поширення інфекційного захворювання Covid 2019, умови проходження конкурсу будуть відповідати епідеміологічним вимогам під час карантину. Усі будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та дотримуватимуться відповідних санітарних та протиепідемічних норм в період карантину, на 5 м² перебуватиме не більше 1 людини та дотримуватиметься дистанція в 1,5 метри.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

Телефон для довідок (032) 235-47-73 – Кондратович Люба