Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КЗ "ДОНЕЦЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР (м. Маріуполь)" ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу комунального закладу ,”Донецький академічний обласний драматичний театр (м. Маріуполь)” пл. Театральна, 1

Потрібні:

Артист драми вищої категорії -2 штатні одиниці.

Вимоги до посади: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); стаж роботи за професією артиста драми 1 категорії не менше 3 років.
Яскрава творча індивідуальність, висока професійна майстерність, вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності, виконання відповідальних, у тому числі головних ролей у виставах театру.

Артист драми 1 категорії – 1 штатна одиниця.

Вимоги до посади: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста драми 2 категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
Яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру.

Артист драми 2 категорії – 1 штатна одиниця.

Вимоги до посади: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр або молодший спеціаліст)без вимог до стажу роботи. Встановлений закладом рівень виконавської майстерності.

Артист драми допоміжного складу – 1 штатна одиниця.

Вимоги до посади: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр , молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Конкурсна програма:

  • художнє читання (байка, вірш або монолог) на вибір учасника конкурсу;
  • пісня на вибір учасника конкурсу;
  • танок на вибір учасника конкурсу.

Весь артистичний персонал повинен володіти державною мовою та знати: історію театрального мистецтва, класичну і сучасну драматургію, теорію та практику майстерності актора; основи музичної грамоти і хореографії, закони сценічної мови і сценічного руху;

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

  • заява про участь у конкурсі на заміщення вакантної посади;
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою 6х4;
  • копія паспорта громадянина України або документ який дає право на працевлаштування в Україні;
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • творче резюме, портфоліо ( для артистів театру)

Документи приймаються з дня оприлюднення оголошення а саме з 07 лютого 2020 року.

Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі 24 лютого 2020 року, за адресою: пл. Театральна,1, Комунальний заклад «Донецький академічний обласний драматичний театр» , відділ кадрів.

Конкурс відбудеться 25 лютого 2020 року за адресою: м.Маріуполь, пл. Театральна,1 Комунальний заклад “Донецький академічний обласний драматичний театр (м.Маріуполь)”.

Довідки за телефоном: (0629) 47-55-78, 067 593 60 78, [email protected]