Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КЗ "ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "АКТОР" ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

Комунальний заклад «Театрально-видовищний заклад культури «Актор» (м. Київ, вул. Обсерваторна, 23) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

  • Артист другої категорії – 1 вакантна посада.

Загальні кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду артист другої категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Завдання та обов’язки артиста: готує під керівництвом режисера і виконує у виставах театру доручені йому ролі як на стаціонарі, так і на гастролях і виїздах; повинен володіти необхідними творчими здібностями та акторською майстерністю для створення сценічних образів; зобов’язаний володіти елементами внутрішньої і зовнішньої акторської техніки та різноманітністю виразних засобів; з’являтись на репетиції творчо підготовленим, постійно вдосконалювати свою майстерність, самостійно займатися тренажем; зберігати і підтримувати зовнішню форму, що відповідає характеру виконуваних ролей; у разі виробничої потреби готує роль у порядку термінового вводу; приймати активну участь в громадському житті Театру.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 27 лютого 2020 р за адресою: м. Київ, вул. Обсерваторна, 23.

Для участі у конкурсі претенденти на посаду подаються наступні документи:

  • заяву про участь в конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
  • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію трудової книжки (за наявності);
  • копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме, портфоліо.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати будь-яку іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Особи, що недотримуються вказаного порядку подачі документів можуть бути недопущені до участі у конкурсі.

Довідки з питань проведення конкурсу надаються за тел. (068) 940-49-73 або за електронною адресою [email protected]

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

  • перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 28 лютого 2020 року о 09 год. за адресою: м. Київ, вул. В. Житомирська, 40;
  • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 28 лютого 2020 року о 09 год. 30 хв. за адресою: м. Київ, вул. В. Житомирська, 40.

Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Міністерства культури України.