Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КЗ ТВЗК «КИЇВСЬКА ОПЕРА» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артистів оркестру

Опубліковано:
Завершено
  • артист оркестру вищої категорії  (І скрипка) – 1 штатна одиниця;
  • артист оркестру І категорії  (І скрипка) – 2 штатні одиниці.

Дата проведення конкурсу 08 грудня 2021 року о 15.00 на ARTCЦЕНІ театру

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

  • Артист оркестру вищої категорії (І скрипка) – повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста оркестру І категорії не менше 3-х років. Яскрава виконавська майстерність і висока музична культура, досконале володіння навичками читання оркестрових партій з листка.
  • Артист оркестру І категорії (І скрипка) – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації: для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста оркестру (театру) ІІ категорії не менше 2-х років, бакалавра – не менше 3-х років. Відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та музичної культури виконання; добрі навички читання оркестрових партій з листка; досконале володіння інструментом.

Програма конкурсу:

Артист оркестру вищої та І категорій (І скрипка):

1). Й.С.Бах – Сонати, партити (на вибір);

2). В.А.Моцарт. І частина концерту для скрипки (на вибір);

3). Читання оркестрових партій з репертуару театру: П.Чайковський – балет «Лебедине озеро», М.Римський-Корсаков – симфонічна сюїта «Шехеразада».

Перелік документів: 

  • заява на участь у конкурсі (подається особисто);
  • заповнений у встановленому порядку особовий листок з обліку кадрів asp.univ.kiev.uadocosobovyj_lystok з вклеєною фотокарткою 3х4см;  
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявності  трудового стажу);
  • копія документа про освіту відповідного напряму підготовки, довідка з місця навчання.

Працівники, які знаходяться з театром у трудових відносинах та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву на участь у конкурсі.

Документи подаються з 19 листопада 2021 року по 03 грудня 2021 року до 16.00 за адресою: вул. Межигірська, 2, 2-й поверх, 217 каб.

Телефон для довідок: 425-68-24  (відділ кадрів).