Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КЗ ТВЗК «КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ І БАЛЕТУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артистів балету

Опубліковано:
Завершено

КЗ ТВЗК «КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ І БАЛЕТУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад артистів балету:

– Артист балету провідний майстер сцени – 1 штатна одиниця;

– Артист балету вищої категорії – 2 штатних одиниці;

– Артист балету І категорії  – 1 штатна одиниця;

– Артист балету ІІ категорії – 1 штатна одиниця. 

Конкурс відбудеться 03 вересня 2020 року о 10.00

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

– Артист балету провідний майстер сцени – повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста балету (театру) вищої категорії не менше 5-ти років.

– Артист балету вищої категорії – повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста балету (театру) І категорії не менше 3-х років. Висока професійна майстерність, яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності; виконання  перших і других партій у балетах.

– Артист балету І категорії – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста балету (театру) ІІ категорії не менше 2-х років, бакалавра – не менше 3-х років. Професійна майстерність, яскраві музичні, хореографічні та сценічні здібності; виконання перших і других партій у балетах, технічно складних номерів у виставах усіх жанрів.

– Артист балету ІІ категорії – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Добрі хореографічні, музичні здібності, професійна підготовка.

Програма конкурсу:

– для всіх претендентів – виконання уроку класичного танцю; 

для претендентів на посади артиста балету провідного майстра сцени та артиста балету вищої категорії додатково виконання варіації з балетів класичного репертуару або репертуару театру. 

Перелік документів: заява на участь у конкурсі, заповнений у встановленому порядку особовий листок з обліку кадрів asp.univ.kiev.ua › doc › osobovyj_lystok

з вклеєною фотокарткою 3х4см;  ксерокопії паспорта, копія трудової книжки (за наявності  трудового стажу), копія диплома про освіту відповідного напряму підготовки.

Документи подаються за адресою: вул. Межигірська, 2, 2-й поверх, 217 каб.

з 14 серпня 2020 року по 01 вересня 2020 року.

Телефон для довідок: 425-68-24  (відділ кадрів).