Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр (м. Сєвєродонецьк) (далі – Театр) оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр (м. Сєвєродонецьк) (далі – Театр) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного режисера.

Конкурс буде проведено 27 листопада 2020 року о 12:00 в приміщенні Театру, за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 21.

Вимоги до претендентів: наявність повної вищої освіти відповідного напряму підготовки і післядипломної освіти в галузі управління та досвід роботи за професією режисера-постановника, режисера не менше 3 років.

Претендент на посаду головного режисера має подати та представити (під час проведення конкурсу) на розгляд конкурсної комісії додатково наступну інформацію в довільній формі:

  • пропозиції до репертуарного плану Театру на 1 театральний сезон;
  • пропозиції щодо розвитку Театру на 1 театральний сезон (в частині творчого керівництва художньо-артистичним складом, художніх принципів роботи Театру тощо);
  • повне або скорочене (уривок не менше 15 хв.) відео 2-ох вистав, створених претендентом;
  • режисерську експлікацію 1 вистави, яку претендент пропонує до постановки в Театрі.

Документи приймаються з 11 листопада 2020 року.
Для участі в конкурсі громадянин України надає наступні документи:
1) заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
2) особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
3) копія паспорта та ідентифікаційного номеру (оригінали надаються особисто);
4) витяг та копія з трудової книжки;
5) копія документа про освіту (диплому та додатку) за відповідною спеціальністю;
6) заява на дозвіл обробки персональних даних.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Документи в паперовому вигляді приймаються за адресою: 93404 Луганська область, місто Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 21.
В сканованому вигляді документи надсилаються на e-mail театру: [email protected] (претендент на вакантну посаду має право надіслати скан-копії документів, а в день проведення конкурсу надати оригінали до конкурсної комісії).

Паперовий пакет документів приймається щоденно з 8:00 до 17:00, крім суботи, неділі та святкових днів. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрів. Телефон для довідок – 0 (645) 24-34-28. Інформація щодо діяльності театру за посиланнями – ukrlugteatr.com та facebook.com/ukrlugteatr.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.