Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр (м. Сєвєродонецьк) оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр (м. Сєвєродонецьк) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

 • Актор/акторка драми провідний майстер сцени – 2 штатні одиниці. Вимоги: наявність повної вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) за спеціальністю «Актор драми» та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією актора драми вищої категорії не менше 5 років.
 • Актор/акторка драми вищої категорії – 3 штатних одиниці. Вимоги: наявність повної вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) за спеціальністю «Актор драми» та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією актора драми першої категорії не менше 3 років.
 • Актор/акторка драми першої категорії – 2 штатних одиниці. Вимоги: наявність повної або базової вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) за спеціальністю «Актор драми» та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією актора драми другої категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
 • Актор/акторка драми допоміжного складу – 2 штатних одиниць. Вимоги: наявність базової вищої освіти відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) за спеціальністю «Актор драми» без вимог до стажу роботи.
 • Репетитор/репетиторка з балету – 1 штатна одиниця. Вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
 • Артист балету першої категорії – 2 штатні одиниці. Вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста балету II категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років, досвід керівника хореографічного колективу; професійна майстерність; яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності.
 • Артист-вокаліст/артистка-вокалістка вищої категорії – 1 штатна одиниця. Вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; стаж роботи за професією артиста-вокаліста першої категорії – не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
 • Помічник/помічниця режисера – 1 штатна одиниця. Вимоги: наявність повної вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр), без вимог до стажу роботи.
 • Головний художник/головна художниця – 1 штатна одиниця. Вимоги: наявність повної вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) за відповідною спеціальністю та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією головного художника не менше 3 років.
 • Звукорежисер/звукорежисерка театрально-видовищних підприємств 1 категорії – 1 штатна одиниця. Вимоги: наявність вищої освіти відповідного напряму підготовки (бакалавр). Без вимог до стажу роботи.
 • Художник-постановник/художниця-постановниця –1 штатна одиниця. Вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.
 • Концертмейстер/концертмейстерка – 1 штатна одиниця. Вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією акомпаніатора, концертмейстера не менше 3 років.
 • Хормейстер/хормейстерка – 1 штатна одиниця. Вимоги: наявність повної вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) за відповідною спеціальністю та післядипломної освіти в галузі управління. Стаж роботи за професією артиста хору не менше 3 років.

Для участі в конкурсі громадянин України надає наступні документи:

 • заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
 • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
 • копія паспорта та ідентифікаційного номеру (оригінали надаються особисто);
 • витяг та копія з трудової книжки;
 • копія документа про освіту (диплому та додатку) за відповідною спеціальністю;
 • заява на дозвіл обробки персональних даних.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Документи в паперовому вигляді приймаються за адресою: 93400 Луганська область, місто Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 21.
В сканованому вигляді документи надсилаються на e-mail театру: [email protected] (претендент на вакантну посаду має право надіслати скан-копії документів, а в день проведення конкурсу надати оригінали до конкурсної комісії).

Конкурс буде проведено 28 серпня 2021 року о 12:00 в приміщенні театру, за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 21.

Документи приймаються щоденно з 8:00 до 17:00, крім суботи, неділі та святкових днів. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрів. Телефон для довідок – 0 (645) 24-34-28, е-mail: [email protected].

Інформація щодо діяльності театру за посиланням – ukrlugteatr.com.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.