Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює громадське обговорення проекту наказу Міністерства культури та інформаційної політики України «Про внесення змін до Положення про мистецьку школу».

Проект акта спрямований на приведення окремих норм Положення про мистецьку школу, затвердженого наказом Міністерства культури України від 09.08.2018 № 686, та на врегулювання окремих проблемних питань функціонування мистецьких шкіл у процесі приведення їх діяльності у відповідність до чинного законодавства.

Надані пропозиції та зауваження будуть розглянуті під час доопрацювання проєкту акта. Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному веб-сайті МКІП.

Зауваження та пропозиції просимо подавати до 15 грудня 2023 року на електронну адресу: [email protected] .

Уповноважена особа за проведення консультацій щодо проекту акта – Тимошенко Ілона Борисівна, головний спеціаліст відділу мистецької освіти управління формування державної політики у сфері мистецтв, мистецької освіти та креативних індустрій МКІП тел.: 0(44)234-21-12.

Проект наказу Міністерства культури та інформаційної політики України «Про внесення змін до Положення про мистецьку школу».