Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про Організаційний комітет з підготовки та проведення заходів із створення меморіалу українських героїв»

Активне

Метою прийняття акта є врегулювання проблемних питань, пов’язаних з належною організацією та проведенням заходів із увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії, українських борців за незалежність у XX столітті, збереження національної пам’яті для наступних поколінь про мужність і патріотизм захисників Української держави.

Проектом акта пропонується затвердити новий склад Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів із створення меморіалу українських героїв та затвердити положення про нього.

Надані пропозиції та зауваження будуть розглянуті під час доопрацювання проекту акта. Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному веб-сайті МКІП.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту просимо надсилати до 17 травня 2024 року на електронну адресу: [email protected]

Уповноважена особа, відповідальна за проведення консультацій щодо проекту акта – Петрик Василь Михайлович, начальник відділу містобудівної документації управління дозвільно-погоджувальної документації, тел. (044) 272-46-47.

Додатки: