Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визнання населеного місця історичним».

Активне

Метою прийняття акта є внесення змін до Порядку визнання населеного місця історичним, щодо визначення підстав та процедур визнання населеного місця історичним населеним місцем, а також виключення населеного місця зі Списку історичних населених місць України (далі – Список).

Актом пропонується врегулювати: підстави та процедуру занесення населеного місця до Списку; вичерпний перелік та принципи врахування критеріїв, на підставі яких населений пункт може бути визнано історичним населеним місцем і занесено до Списку; перелік документів, що подаються на розгляд для прийняття рішення про визнання населеного місця історичним населеним місцем і занесення до Списку; процедуру та підстави внесення змін до Списку.

Надані пропозиції та зауваження будуть розглянуті під час доопрацювання проекту акта. Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному веб-сайті МКІП.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту просимо надсилати до 30 березня 2024 року на електронну адресу: [email protected]

Уповноважена особа, відповідальна за проведення консультацій щодо проекту акта – Петрик Василь Михайлович, начальник відділу містобудівної документації управління дозвільно-погоджувальної документації, тел. (044) 272-46-47.

Додатки:

Звіт за результатами проведення Міністерством культури та інформаційної політики України електронних консультацій з громадськістю щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визнання населеного місця історичним»