Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює відкриту зустріч з культурно-мистецькою спільнотою з метою обговорення критеріїв формування нового складу Наглядової ради Українського культурного фонду

Активне

Відповідно до Закону України «Про Український культурний фонд» Наглядова рада Українського культурного фонду складається з дев’яти осіб – двох осіб, визначених Президентом України, двох осіб, визначених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах культури та мистецтв, двох осіб –  представників закладів культури, двох осіб  – представників громадських об’єднань та Голови Фонду (за посадою).   Склад Наглядової ради Фонду формується з осіб, компетентних у сфері культури, які мають бездоганну ділову репутацію, високий суспільний авторитет, є визнаними фахівцями у сфері своєї професійної діяльності. Членами Наглядової ради Фонду, які є представниками закладів культури та громадських об’єднань, не можуть бути особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

22 січня 2024 року о 18.00 закінчується рейтингове інтернет-голосування з обрання до складу Наглядової ради Фонду представників закладів культури та громадських об’єднань. Під час проведення інтернет-голосування формується електронний протокол, в якому відображається перебіг голосування, зокрема персоніфікована інформація щодо голосування уповноважених осіб за кожного з кандидатів до складу Наглядової ради Фонду. 

Електронний протокол доступний для ознайомлення протягом п’яти робочих днів після завершення голосування на веб-сайті, визначеному для проведення голосування.

МКІП ініціює відкриту зустріч з представниками громадських об’єднань та закладів культури щодо обговорення критеріїв відбору кандидатів до Наглядової  ради Українського культурного фонду від МКІП.

Зустріч буде проведено у онлайн-форматі 22 січня 2024 року з 18.30 до 20.00.

Для охочих взяти участь в обговоренні потрібно зареєструватись за посиланням.

Зареєстровані учасники 22 січня 2024 року отримають посилання на онлайн-платформу для проведення зазначеної зустрічі.