Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство культури та інформаційної політики України оголошує про початок рейтингового інтернет-голосування з обрання відповідної частини складу Наглядової ради Українського культурного фонду

Активне

Міністерство культури та інформаційної політики України оголошує про початок проведення рейтингового інтернет-голосування з обрання відповідної частини складу Наглядової ради Українського культурного фонду, яке проходитиме з 18.00  години  08 січня 2024  р. по 18.00 годину 22 січня 2024 р. на сайті МКІП.

Відповідно до  пункту 2 статті 6 Закону України «Про Український культурний фонд» у голосуванні щодо обрання до складу Наглядової ради Українського культурного фонду представників закладів культури мають право брати участь заклади культури незалежно від форми власності, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

У голосуванні щодо обрання до складу Наглядової ради Українського культурного фонду представників громадських об’єднань мають право брати участь громадські об’єднання у сфері культури, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Звертаємо увагу, що особи, уповноважені на голосування від закладів культури голосують за двох кандидатів, делегованих від закладів культури.

Особи, уповноважені на голосування від громадських об’єднань, голосують за двох кандидатів, делегованих від громадських об’єднань.

Обраними до складу Наглядової ради Українського культурного фонду вважаються 2 кандидати від закладів культури, які набрали найбільшу кількість голосів.

Обраними до складу Наглядової ради Українського культурного фонду вважаються 2 кандидати від громадських об’єднань, які набрали найбільшу кількість голосів.

У разі набрання однакової кількості голосів кількома кандидатами, буде проведено жеребкування відповідно до Порядку проведення жеребкування щодо включення до складу Наглядової ради Українського культурного фонду кандидатів від закладів культури, громадських об’єднань у сфері культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 12 липня 2017 року № 646, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 серпня 2017 року за № 950/30818.

За результатами рейтингового інтернет-голосування на офіційному сайті МКІП буде оприлюднено рейтинг кандидатів із зазначенням кількості голосів, поданих за кожного кандидата.

Водночас МКІП повідомляє про оновлений список кандидатів від громадських об’єднань з метою обрання відповідної частини Наглядової ради Українського культурного фонду у зв’язку  з відмовою деяких кандидатів.

Відповідно до  пункту 9 Порядку проведення рейтингового інтернет-голосування з обрання відповідної частини складу Наглядової ради Українського культурного фонду, затвердженого наказом Міністерства культури України від 25 квітня 2018 року № 359, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 травня 2018 р. за № 609/32061, у разі відмови кандидата від участі у доборі його кандидатура знімається  на підставі поданої до МКІП заяви, складеної у довільній формі.

МКІП інформує про зняття наступних кандидатур за власною ініціативою: Барінової Я. Д., Богун М. В., Войтенка В. М., Соботюк М. І., Типусяка М. І. та Шейка В. П.

Таким чином, до участі у доборі нового складу Наглядової ради Українського культурного фонду допущено 5 претендентів від громадських об’єднань та 20 — від закладів культури.

 ПредставникГромадське об’єднання
1Bopобей Володимир ГеоргійовичГромадська спілка «Центр «Регіональний  розвиток»
2Бітаєв Валерій АнатолійовичГромадська організація «Інститут соціальних та культурних зв’язків»
3Вінтоняк Віктор МихайловичГромадська організація «Свято ковалів»
4Логвиненко Богдан АнатолійовичГромадська організація «Українер»
5Сусленський Олександр СеменовичГромадська організація «Українська оперна спілка»
 ПредставникЗаклад культури
1Білоус Андрій Федорович  Театрально-видовищний заклад культури «Київський національний академічний  Молодий театр»
Вергунов Віктор Анатолійович Національна наукова сільськогосподарська бібліотека Національної академії аграрних наук України
3Гунченко Вєста АндріївнаТеатрально – видовищний заклад культури «Київський академічний театр ляльок»
4Качанов Петро Федорович Київський муніципальний академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва
5Кириченко Сергій ІвановичКомунальне підприємство  «Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера»
6Кічатий Леонід СвятославовичДержавний історико-культурний заповідник м. Дубно
7Книга Олександр АндрійовичХерсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша
8Коротун Надія Іванівна Комунальний заклад «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олеся Гончара»
9Мойсієнко Сергій МихайловичКомунальне підприємство «Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка»
10Несин Катерина ЮріївнаКомунальний заклад Іванківської селищної ради «Іванківський будинок культури»
11Пилипець Тетяна МиколаївнаКомунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука»
12Савчук Юрій КостянтиновичНаціональний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс
13Сагайдак Ольга СтаніславівнаКомунальна установа «Інститут стратегії культури»
14Сербін Олег Олегович Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого
15Сошнікова Ольга МиколаївнаКомунальний заклад «Харківський історичний музей імені М.Ф.Сумцова»
16Тихомиров Ігор АнатолійовичКомунальне підприємство «Чернігівський  молодіжний театр»
17Ткач Юрій ВолодимировичКомунальний заклад «Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана»
18 Чмелик Роман Петрович Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський історичний музей»
19Шейко Володимир ПетровичДержавне підприємство «Національний культурно-мистецький  та музейний комплекс «Мистецький арсенал»
20Ярмуш Ольга ОлександрівнаСосницький літературно-меморіальний музей О. П. Довженка

Довідки за телефоном:

235-73-36 /Ірина Дяченко, Наталія Петренко