Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проект п’ятої періодичної доповіді України про виконання Європейської хартії регіональних мов або мов меншин

Активне

Проект Доповіді розроблено відповідно до зобов’язань України перед Радою Європи щодо реалізації положень Європейської хартії регіональних мов або мов меншин, ратифікованої Законом України «Про ратифікацію Європейської хартії регіональних мов або мов меншин» від 15 травня 2003 р. № 802.

Зауваження і пропозиції до проекту Доповіді приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України.

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проекту Доповіді – головний спеціаліст сектору державної мовної політики Департаменту креативних індустрій та культурних послуг Інна Василівна Бурлака, електронна пошта [email protected].