Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство культури та інформаційної політики України інформує про проведення першого засідання комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора-художнього керівника Одеського національного академічного театру опери та балету

Опубліковано:
Завершено

Відповідно до пункту 4 розділу III Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства культури України від 31.05.2016 № 380, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 червня 2016 року за № 809/28939, на офіційному сайті Міністерства культури та інформаційної політики України розміщується інформація про час та місце проведення засідань конкурсної комісії.

Перше засідання конкурсної комісії щодо добору кандидатів на посаду генерального директора-художнього керівника Одеського національного академічного театру опери та балету відбудеться 23 липня 2021 року о 12:00 год. в приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України (вул. Івана Франка, 19, м. Київ, каб. 206).