Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство культури та інформаційної політики України інформує про проведення першого засідання комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора Національного музею історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс

Опубліковано:
Завершено

Відповідно до пункту 4 розділу III Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства культури України від 31 травня 2016р. № 380, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 червня 2016 року за № 809/28939, на офіційному сайті Міністерства культури та інформаційної політики України розміщується інформація про час та місце проведення засідань конкурсної комісії.

Перше засідання конкурсної комісії щодо добору кандидатів на посаду генерального директора Національного музею історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. відбудеться 26 листопада 2021 року о 14:00 год. в приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України (вул. Івана Франка, 19, м. Київ, каб.102).