Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство культури та інформаційної політики України оголошує про початок збору пропозицій щодо включення до складу Експертної радиз питань нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури та інформаційної політики України

Опубліковано:
Завершено

Експертна рада є постійно діючим консультативно-дорадчим органом Міністерства культури та інформаційної політики України.

Основним завданням Експертної ради є забезпечення фахового підходу у прийнятті рішень про включення чи виключення елементів нематеріальної культурної спадщини до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України.

До складу Експертної ради входять представники областей, Національної академії наук України, Національної академії мистецтв України, Національної спілки майстрів України, провідні науковці, фахівці сфери культури та мистецтва, представники організацій громадянського суспільства, діяльність яких пов’язана з охороною нематеріальної культурної спадщини, фахівці-практики у сфері охорони нематеріальної культурної спадщини (за згодою).

Заявки та автобіографію для включення до складу Експертної ради просимо надавати до 16.10.2021 на електронну адресу: [email protected].