Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП інформує про проведення першого засідання комісії з повторного конкурсного добору на посаду директора державного підприємства «Львівський державний цирк»

Опубліковано:
Завершено

Відповідно до пункту 4 розділу III Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства культури України від 31.05.2016 № 380, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 червня 2016 року за № 809/28939, на офіційному сайті Міністерства культури та інформаційної політики України розміщується інформація про час та місце проведення засідань конкурсної комісії.

Перше засідання конкурсної комісії щодо повторного добору кандидатів на посаду директора державного підприємства «Львівський державний цирк» відбудеться 29 жовтня 2021 року о 14:00 год. в приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України (вул. Івана Франка, 19, м. Київ, каб.102).