Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП оголошує прийом пропозицій для формування Комітету з присудження премії за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини

Активне

Міністерство культури та інформаційної політики України розпочинає роботу щодо формування персонального складу Комітету з присудження премії за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини (далі – Комітет).

Персональний склад Комітету повинен складатися з числа висококваліфікованих фахівців-практиків у сфері охорони нематеріальної культурної спадщини.

Пропозиції щодо персонального складу Комітету можуть вносити професійні творчі спілки та асоціації, заклади культури, заклади освіти і науки, культурно-мистецькі та громадські організації.

Члени Комітету здійснюють свої повноваження на громадських засадах.

Пропозиції просимо надсилати до 15 вересня 2023 року на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України (м. Київ, вул. Івана Франка, 19, 01601) у письмовому вигляді та електронному вигляді на електронну адресу: [email protected].

Контактна особа для зв’язку: Тетяна Слободянюк – головний спеціаліст сектору нематеріальної культурної спадщини та взаємодії з ЮНЕСКО Департаменту культурної спадщини).