Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП пропонує до громадського обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» щодо соціальних нормативів у сфері культури»

Громадські обговорення
Опубліковано:
Активне

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» щодо соціальних нормативів у сфері культури» (далі – законопроект).

Законопроект розроблено з метою гармонізації Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» із законодавством у сфері культури та виконання завдань секторальної децентралізації щодо забезпечення населення культурними послугами.

Зауваження і пропозиції до законопроекту приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 28 вересня 2022 року включно в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України: м. Київ, вул. І. Франка, 19 або на електронну пошту [email protected].

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно законопроекту Чмир Олексій Володимирович (державний експерт експертної групи з координації взаємодії з регіонами Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції), тел. (044) 235-22-33, електронна пошта [email protected].

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному веб-сайті МКІП.