Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Національний ансамбль солістів «Київська камерата»  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – Головного диригента – одна штатна одиниця.

Активне

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за професією диригента вищої категорії – не менше 3 років.

Претенденти подають до конкурсної комісії заяву про участь у конкурсі, особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою, копію документа, що посвідчує особу, – копію трудової книжки (за наявності), або відомості про трудову діяльність, копію документа про освіту за відповідним напрямком, військово – обліковий документ  з   відміткою про перебування на військовому обліку  (для чоловіків), а також мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Конкурс проводиться  31 травня 2024 року.      

Перший етап конкурсу – розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі.

Другий етап конкурсу  –  диригування фіналу «Концерт №1 для скрипки з оркестром» композитора Володимира ЗУБИЦЬКОГО  за участю Ансамблю.

Працівники, які знаходяться з Ансамблем в трудових відносинах та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Місце проведення конкурсу та прийому документів: 01024, м. Київ, вул. Євгена Чикаленка, 32.  Документи приймаються  до 30 травня  2024 включно з 11-00 до 16-00. Телефон  (044) 235- 52- 41 »