Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Національна опера України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади балетмейстера-постановника

Активне

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

  • балетмейстер-постановник – 1 од.

Кваліфікаційні вимоги:

вища освіта відповідного напряму підготовки; стаж роботи за професією  артиста балету / репетитора з класу балету / балетмейстера-постановника в театрі, танцювальному колективі, концертній організації– не менше 3 років.  

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:

знання класичної, сучасної і народної хореографії; основ режисури та акторської майстерності; історії театру, музики та балету; основ музичної драматургії; класичного та сучасного балетного репертуару; висока   професійна майстерність, яскрава  творча  індивідуальність, виконання провідних і перших партій в балетах, а також великих балетних партій у виставах і відповідальних сольних танцювальних номерів і партій в концертах, широке визнання аудиторії в Україні та за її межами.

Програма конкурсу та форма проведення:

          Презентація (у довільній формі) творчого портфоліо конкурсанта, концепції репертуарної політики балетної трупи театру, співбесіда.

          В перелік документів, що  подаються, входять:

1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом

2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою

3. Копія документу, що посвідчує особу

4. Витяг з трудової книжки (за наявності)

5. Копія документа про освіту

6. Творче резюме, портфоліо

          Працівники Національної опери України, які беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

          Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

          Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

          Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з _21 лютого по 14 березня 2023 р. (включно) за адресою: м.Київ, вул.Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів / вул.Володимирська, 50, приміщення театру, 3-й поверх, адміністрація балету з 11-00 до 13-00 та з 15-00 до 17-00.

Дата проведення конкурсу – 21 березня 2023 року.

Місце проведення конкурсу: Національна опера України, м. Киів, вул. Володимирська, 50.

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» переможців конкурсу житлом не забезпечує.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.