Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Національна опера України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача художньо-постановочної частини

Опубліковано:
Завершено

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

  • Завідувач художньо-постановочної частини – 1 посада  

Кваліфікаційні вимоги:

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Досвід роботи в галузі управління. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 1 року.  

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: знання історії театрально-декораційного мистецтва, вітчизняних та зарубіжних розробок у галузі сценографії, сценічної техніки та технології, історії літератури, театру, музики, балету, досвіду роботи вітчизняних і світових закладів культури і мистецтва у галузі театральної техніки і технології, організації творчо-виробничого процесу в театрі, основ економіки і планування театральної справи, техніки і технології виготовлення декорацій, меблів, реквізиту, костюмів, бутафорії тощо, властивостей та специфіки фактури матеріалів, що застосовуються у театральному виробництві, будови, обладнання та технічних можливостей сцени, систем та стилів живопису, способів їх імітації у сценічному оформленні, правил світлового рішення вистави, правил зберігання і транспортування декорацій, основ бухгалтерського обліку і звітності, економіки та організації праці та управління виробництвом, правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

  • Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом

  • Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою

  • Копія документу, що посвідчує особу

  • Витяг з трудової книжки (за наявності)

  • Копія документа про освіту

  • Творче резюме

Працівники Національної опери України, які беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії, СD та DVD-записи тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 04.10.2022 р. по 19.10.2022  р. (включно) за адресою: м. Київ, вул. Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 15-00 до 17-00.

Тел. для довідок: 234-51-93

Дата проведення конкурсу: 21 жовтня 2022 р.

Місце проведення конкурсу: Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка (м.Київ, вул. Володимирська, 50).

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка» переможців конкурсу житлом не забезпечує.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.