Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

НАЦІОНАЛЬНА ОПЕРА УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

– соліст опери – провідний майстер сцени (баритон) – 1 од.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр або спеціаліст); стаж роботи за професією артиста-вокаліста не менше 5 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: відмінні вокальні та сценічні дані, яскрава творча індивідуальність, виконання сольних партій у виставах поточного репертуару.

КОНКУРСНА ПРОГРАМА:
Каватина Фігаро з опери Дж. Россіні «Севільський цирульник»

В перелік документів, що подаються, входять:
1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом.
2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.
3. Копія документу, що посвідчує особу.
4. Витяг з трудової книжки (за наявності).
5. Копія документа про освіту.
6. Творче резюме, портфоліо

Солісти Національної опери України, які беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 15 січня 2020 р. по 29 січня 2020 р. (включно) за адресою: м. Київ, вул. Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 15-00 до 17-00.
Тел. для довідок: 234-71-29, 234-51-93

Дата проведення конкурсу – 18 лютого 2020 року.

Місце проведення конкурсу: Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка; м. Київ, вул. Володимирська, 50.