Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії оголошує конкурси

Опубліковано:
Завершено

Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

  • Артист-вокаліст, провідний майстер сцени – 1 вакансія

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), володіння виразними голосовими, музичними і сценічними здібностями; висока виконавська майстерність; виконання провідних партій та ролей в репертуарі театру, стаж роботи за професією артиста-вокаліста вищої категорії.

  • Артист балету вищої категорії – 2 вакансії

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією артиста балету І категорії не менше 3 років.

  • Артист балету І категорії – 1 вакансія

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста балету II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

  • Артист балету ІІ категорії – 1 вакансія

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст), без вимог до стажу роботи.

  • Художник-модельєр – 1 вакансія

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра стаж роботи за професією не менше 2 років.

В перелік документів, що подаються, входять:

  • заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
  • заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документу, що посвідчує особу, завірена копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме, портфоліо.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з ОКЗ ХАТМК та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Дата і місце проведення конкурсу: “23” березня 2021 року о 16:00 годині; Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії м. Харків, вул. Благовіщенська, 32.

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються по “19” березня 2021 р., включно, за адресою: м. Харків, вул. Благовіщенська, 32, ОКЗ ХАТМК тел. для довідок: (057) 712-28-06; (057) 716-07-14, факс (057) 712-28-06 електронна адреса: [email protected].

ОКЗ ХАТМК переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.