Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ТЕАТР ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА" ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

Обласний комунальний заклад “Харківський театр для дітей та юнацтва” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад “Художник-бутафор”, “Художник-оформлювач”, “Художник-декоратор”.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду “Художник-оформлювач” (згідно з Законом): базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади “Художник-бутафор” та “Художник-декоратор” (згідно з Законом): повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією бутафора не менше 1 року.

Документи, які необхідно надати претенденту на посаду «Головний художник» для участі в конкурсі:
1. Заява про участь в конкурсі написана власноруч на ім’я Голови конкурсної комісії – Цвілої Тетяни Володимирівни у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
2. Особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
3. Копія документа, що посвідчує особу;
4. Копію трудової книжки (за наявності);
5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
6. Творче резюме, портфоліо (у паперовому чи електронному вигляді);
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.
Термін подачі документів на конкурс – з 03 червня 2020 року по 16 червня 2020 року включно за адресою: м. Харків, вул. Полтавський шлях, 18, кімн. № 6. Телефон для довідок: (057) 734-91-59.
Конкурс буде проведено 17 червня 2020 року за адресою: м. Харків, вул. Полтавський шлях, 18, кімн. №74. Початок о 10:00.
ОКЗ ХТДЮ переможців конкурсу житлом не забезпечує.
Витрати на проїзд та проживання під час конкурсу – за рахунок претендентів.